ISPO 2017 - Mnichov - 02/2017

 

Největší sportovní veletrh skončil
V prostorách mnoha obrovských výstavních hal, vystavovaly, měly své stánky i stolnětenisové firmy. Ty menší upřednostnily obchodní jednání v prostorách pro odpočinek či pro občerstvení, ty větší či movitější vítaly své obchodní partnery ve svých veletržních stáncích. I tak se bylo na co dívat či s kým se potkávat - fy Joola, Tibhar, Donic, Yasaka, Nittaku, GEWO, Butterfly, Stag, LION, Sponeta, Sunflex, San-Ei.

Byl čas i na speciální foto :-).

Každá ze jmenovaných firem připravuje pro novou sezonu 2017/18 své novinky, zde vám ukážeme řadu nových potahů a dřev od fy Joola. Další firmy ne až tolik známé stolnětenisové veřejnosti, se nově derou na český trh - německé GEWO a indický STAG, ten dokonce se svým ambasadorem, jedním z dřívějších švédských mušketýrů - Peterem Karlssonem.

Zde jsou ukázky nových produktů od fy Joola (univerzální potah Axxess, offenzivní potah Golden Tango s houbou o tvrdosti 54 st. a lepkavou vrchní gumou, něco pro "chemiky" nová tráva CWX, tedy ChenWeiXing a dřeva Petrissa Solja OFF- a OFF+, Nobilis a ZeLeBRO: