Doprava

MOŽNOSTI DOPRAVY PRO STANDARDNÍ OBJEDNÁVKY:

 

Do-ruky-web  ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin po celé ČR od potvrzení odeslání objednávky. V den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice Vám zašleme e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete informováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou.

Na-postu-web2  ČESKÁ POŠTA - BALÍK NA POŠTU

Doručení balíku na jakoukoliv Vámi vybranou pobočku České pošty, doručovací adresu uveďte adresu pošty. Balíček bude uložen na této pobočce a připraven pro Vás.

 LogopplPPL

Přepravní společnost PPL doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Zboží Vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení objednávky. Společnost komunikuje s příjemcem emailem a SMS ohledně času doručení v rozmezí 2 hodin.

 

Logo-Balik-osobne  OSOBNÍ ODBĚR

Zboží si můžete vyzvednout u nás na prodejně v Chrastavě, Liberecká 20, 46331.

 

MOŽNOSTI DOPRAVY PRO NADMĚRNÉ OBJEDNÁVKY:

logo  FOFR

Přepravní společnost FOFR.cz (www.fofrcz.cz) doručuje stoly obvykle do 2-4 dnů po celé ČR. Zboží Vám bude doručeno druhý až čtvrtý pracovní den po potvrzení odeslání objednávky. Potvrzení Vám přijde na mail ihned po odeslání zásilky.

 

 

 

Doprava zdarma se nevztahuje na nadměrné balíky jako jsou stoly a ohrádky !

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.