Spinlord - Ultra Carbon DEF 2021

25 hodnocení
 
  • 1 z 3
 
Cena 1 198 Kč bez DPH
1 450 Kč
Značka Spinlord
Kategorie DEF,FL - konkávní
Zvolte variantu
Kód produktu 874/FL Tvar držátka: FL - konkávní Dodání do 6 až 10 pracovních dní 1 450 Kč
1 198 Kč bez DPH
   
 

Ultra Carbon DEF 2021 je z hlediska kombinace dýhy stále shodný s Ultra Carbon a starou verzí Ultra Carbon DEF.

Rukojeti jsou však nyní vyrobeny z masivního hinoki. Díky tomu je dřevo v průměru asi o 2 g těžší, ale rozložení hmotnosti je méně těžké a rukojeti jsou také celkově o něco pevnější.

Tato změna je reakcí na požadavky mnoha hráčů na odlišně tvarované gripy pro dvě verze Ultra Carbon, přizpůsobené jejich hernímu stylu. Dospěli jsme také k závěru, že pro materiální hráče jsou nejlepší pevné gripy hinoki – a právě této cílové skupině je toto dřevo nabízeno.

Ultra Carbon DEF 2021 vám nabízí všechny výhody karbonového dřeva: Výjimečně se ovládá a odpouští i technicky nečisté údery

Ultra Carbon DEF 2021 vám také nabízí to, co jste dříve od karbonového dřeva nečekali: citlivý a spíše měkký dopad míče. Schopnost efektivně hrát pasivní údery, jako jsou backspiny. A optimální elasticita, která kromě silných útočných úderů podporuje i hru s maximální rotací. Ultra Carbon DEF je tedy jen o málo tužší než srovnatelně rychlejší drřeva bez carbonu.

Ultra Carbon DEF 2021 je ideální pro všechny typy speciálních potahů, ať už jde o krátké nebo dlouhé vroubky nebo dokonce Antitopspiny jakéhokoli druhu, dokáže výrazně zvýšit rušivý efekt a přesvědčil tak již mnoho hráčů, kteří by se jinak karbonovým dřevům vyhnuli. Není však určen pro hráče, kteří hrají s vroubkovanými potahy na obou stranách.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: