Pingpongové kartičky

Sběratelské kartičky

Co je vlastně sběratelská kartička? Sběratelská kartička je obvykle vyrobena z kartónu nebo tvrdého papíru, obsahuje obrázek určité osoby, místa nebo věci (reálné nebo fikce) a popis obrázku společně s textem (údaje, statistiky, znalosti). Existuje široká škála rozdílných typů kartiček. Moderní kartičky jdou dokonce tak daleko, že obsahují kousky nošených dresů, lapaček, podpisů či jiných sběratelských relikvií. Sběratelské kartičky jsou tradičně spojeny se sporty - basebalové karty, basketbalové, fotbalové, ale v Čechách především hokejové kartičky.

Jak se sbírají

Obvykle je cílem nasbírat celou sérii karet. Kartičky se kupují v balíčcích. Je pravděpodobné, že se Vám budou karty opakovat. Ty se pak mění s dalšími sběrateli.

Někdo může například sbírat různé karty svého oblíbeného týmu nebo jen karty určitého hráče. To je možné u hokejových nebo fotbalových karet, kde je mnoho výrobců a nespočet různých karet.

Ze začátku je rovněž nutné koupit si pořadač, do kterého se karty ukládají.

Pingpongové kartičky

Jsou zatím určeny výhradně pro výhradně pro českou extraligu. Cílem není dělat klubové karty apod. Karty by měly mít jistou sběratelskou hodnotu. Dostanou se na ně tedy pouze hráči nejvyšší české soutěže, reprezentanti nebo významní hráči současnosti nebo minulosti.

Cílem je rozšířit karty i na extraligu žen. Dále karty pravidelně aktualizovat. Chystají se i speciální karty s kousky dresů nebo pálek. Limitované edice. apod.

Cíle

Základním cílem je zvýšení popularity stolního tenisu v ČR. Díky sběratelství se lidé ztotožní se všemi hráči. Budou znát složení aktuálních týmů extraligy nebo například naše legendy.

Zároveň je sběratelství určitá forma zábavy a hobby. Věříme, že stále má hodnotu vlastnit něco opravdového, co můžeme uchopit.

Postupem času budou vydávané speciální limitované série. Věříme, že o ně bude mezi fanoušky stolního tenisu zájem.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem