O nás

Naše společnost

Soukromá firma Jakub Borůvka pokračuje ve více než 20-ti leté tradici (založena 1995) firmy MOC, vzhledem plánovanému odchodu do důchodu Miroslava Cinibulka došlo k prodeji firmy a to k 1.1.2017. Náš tým tedy tvoří Jakub a Míra, který bude ve společnosti působit až do svého odchodu na pracovní odpočinek.

Naše firma je největším oficiálním zástupcem firmy JOOLA v ČR  a také oficiálním partnerem fy JAPSKO (specialista na čínské značky Friendship, DHS, Palio, Dawei, Juic, atd.). Dále zastupujeme firmy SAUER&TROEGER,  DER MATERIALSPEZIALIST, TSP, VICTAS, XIOM, DONIER a DINGO SWISS. Prodejní sortiment zboží na skladě je ovšem zastoupen dalšími stolnětenisovými značkami - ANDROSTIGA, DONIC, DR.NEUBAUER, HALLMARK, TIBHAR, YASAKA, BUTTERFLY a další, převážně čínské (DHS, PALIO, GLOBE, FRIENDSHIP, atd.). Jsme organizátorem jednoho z největších a neobsazovanějších, letních tréninkových soustředění stolních tenistů v ČR, od r.2008 pod názvem AKADEMIE STOLNÍHO TENISU, v současné době pod názvem Akademie stolního tenisu Joola CZ.

                                        Výstřižek4                                              Výstřižek5   

                                                     Jakub Borůvka                                                                       Miroslav Cinubulk

 

Jakub Borůvka - Majitel a jednatel firmy JAKUB BORŮVKA je v současné době hráčem klubu ST Euromaster Kolín, kde působí v ligových soutěžích.

Miroslav Cinibulk - Jednatel firmy MIROSLAV CINIBULK je bývalý reprezentant ČR ve stolním tenise TP. Zúčastnil se několika ME, MS  a jeho sportovními vrcholy byly účasti na dvou paralympiádách v Sydney 2000 (odtud je držitelem stříbrné medaile v soutěži družstev) a v Athénách 2004 (4.místo v družstvech). Dodnes je aktivním hráčem hrajícím libereckou DIVIZI za oddíl Spartak Chrastava nebo se zúčastňuje jak domácích celostátních veteránských turnajů tak i velkých, mezinárodních.

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.