PRO LIGA CZ

2022-03-13_ping-pong_letak_V2

Obecné informace:

Informace k turnajům PRO LIGA CZ, rozjíždíme turnaje v Havlíčkově Brodě a Ostravě.

Turnaje Liga Pro již téměř 3 roky úspěšně probíhají v Liberci. Jejich historii najdete na webových stránkách https://tt.league-pro.com/. Dosud se do nich zapojilo 271 hráčů od úrovně extraligy až po okresní soutěže nebo soutěže neregistrovaných. Odehrálo se více než 3.000 turnajů, tedy neuvěřitelných 25.000 zápasů (sám sem jich odehrál více než 100).

Podstatné je, že turnaje se hrají za finanční odměnu. Mezi 4 účastníky turnaje se vždy rozdělí cca 5.000,-Kč hrubého. Žádné startovné se neplatí.

Turnaj je určen mužům starších 18 let. Sháníme hráče všech výkonnostních úrovní. Hlásit se mohou jak hráči z ligových soutěží, tak i z krajských nebo okresních soutěží. V Liberci se úspěšně zapojili i neregistrovaní sportovci.

Turnaje budou probíhat každý den. Hraje se v následujících časových intervalech 8-12, 12-16, 16-20, 20-24. Vždy se hraje 4členná skupina systémem každý s každým plus zápas o umístění. Celkem hráč odehraje 4 zápasy.

Pokud máte zájem se turnajů zúčastnit,

  • Napište na email LigaPROcz@gmail.com a vedle jména přidejte i telefon, email a klub nebo soutěž, kterou hrajete.

 

Věříme, že Vám připravíme kvalitní podmínky pro hru. Dáme dohromady vždy 4 vyrovnané soupeře. Můžete si tak zahrát proti jiným hráčům, než jste běžně zvyklí. A ještě budete vždy odcházet s finanční odměnou.

 

Přihlášky turnaje:

Havlíčkův Brod (Jihlavská 895, Havlíčkův Brod) přihlášky na turnaje: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_4n9ZUM5aOjkx6qk2eNJ5eT__2NroTZD903oE83Isrs/edit#gid=1720370983 

Ostrava (U Stadionu 838/2, Vratimov) přihlášky na turnaje: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1uJrZcLA5Hx-sIkaRWwkv4r1s_KUdfilPXzdt6ujEhMg/edit#gid=1720370983

 

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY:

Co to je Liga Pro?

Je to komerční série turnajů stolního tenisu. Ligu Pro pořádá společnost, která přeprodává  stream, data a analýzy ze zápasů, a dále je poskytuje sázkovým kancelářím po celém světě.

Jak funguje Liga Pro?

Každý den se pořádají 4 turnaje po čtyřech hodinách a každý turnaj hrají čtyři hráči. Turnaje začínají v 8:00 ráno a končí ve 24:00 večer (8:00-12:00, 12:00-16:00, 16:00-20:00, 20:00-24:00). Jednotlivé turnaje se skládají ze čtyř vyrovnaných hráčů podobné úrovně a to určuje Liga Pro rating.

Co to je Liga Pro rating a kde ho najdu?

Je to interní hodnocení hráčů, které si Liga Pro vede. Původní nastavení ratingu vychází z ELO ratingu a hráčské úrovně. Při vítězství rating stoupá a při porážce klesá. Liga Pro rating najdou všichni www.tt.league-pro.com. Na těchto stránkách hráč může sledovat vzájemné statistiky všech hráčů.

Jaký je systém turnajů Ligy Pro?

Během každého turnaje každý hráč odehraje 4 singlová utkání. Tři utkání odehraje ve skupině (každý s každým) a pak rozhodující utkání o umístění, které závisí na konečném pořadí po třech zápasech ve skupině. Tedy, první a druhý hráč hrají finále o první místo a třetí a čtvrtý hráč hrají o třetí místo.

Opravdu mohu vyhrát peníze?

Na základě výsledku v turnaji se hráči vyplácí výhra a to v závislosti na konečném pořadí. Pokud má turnaj rozpočet 5000 Kč, tak 1. místo bere 1400 Kč, 2. místo bere 1300 Kč, 3. místo bere 1200 Kč a 4. místo bere 1100 Kč. Rozpočet na turnaj vychází z průměru ratingu všech hráčů turnaje.

Co musí hráč udělat, aby se stal hráčem Pro Ligy?

Hráč musí poslat email s kontaktními údaji na email Ligy Pro a ten je: ligaprocz@gmail.com a je dobré zmínit své jméno, email, telefon, hráčskou úroveň (ELO) a lokalitu a o kterou by měl hráč zájem. (Liberec, Praha, Havlíčkův Brod, Ostrava)

Jak se na turnaj přihlásím?

Každý týden se hráči přihlásí pomocí onlinového formuláře (google tabs) a vyplní zde, kdy by se mohl zúčastnit turnaje. Po uzávěrce přihlášek, administrátor vylosuje podobu turnajů v závislosti na hráčském zájmu a tak stanoví hráčskou podobu jednotlivých turnajů. Hráči, jakmile se zveřejní los ještě musí finálně potvrdit svou účast na jednotlivých turnajích.

Co musí hráč mít sebou?

Hráč sebou musí mít sportovní oblečení (obsahující modré a červené tričko – nutnost), vlastní pálku, obuv a hlavně chuť si zahrát.

Proč musí hráč mít červené a modré tričko?

Barevnost triček, tedy červená a modrá, hráče rozlišuje na streamu a tím pádem je jeho snazší identifikovatelnost. Během turnaje se trička střídají.

Jaká jsou pravidla Ligy Pro?

Zúčastnit se mohou hráči starší 18 let. Hráči nesmí na turnaj vsázet. (ani rodina, kamarádi a známí). Je nutné vždy bojovat o míček, jelikož se na turnaj vsází a data se analyzují. Obecné chování fair play.

 

Budeme rádi, pokud e-mail rozšíříte mezi své přátelé nebo ve svých oddílech.

 

S pozdravem,

Tým Liga PRO cz

 

Jakub Borůvka, 739 520 411

Martin Protiva, 777 263 342

LigaPROcz@gmail.com

https://tt.league-pro.com/